Jakie zabawki są najlepsze dla twojego pupila?

Wybór pluszaka dla psa.

Zabawa z psem jest niezwykłą okazją, aby spożytkować energiczność swojego pupila, a jednocześnie budować relację. Częste zabawy wpływają pozytywnie na zdrowie psa, a także sprawiają frajdę opiekunowi. Zabawy warto jest urozmaicać z pomocą zabawek dla psów. W sklepach natkniemy się wiele rozmaitych kategorii zabawek dla psów, jednak w jaki sposób wybrać tą odpowiednią?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich czworonogów jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę znajdziemy w większości punktów zoologicznych w różnych rozmiarach, odpowiednich do potrzeb naszego zwierzaka. Piłki dla psów mogą być z szeregu tworzyw, są piłki z gumy, z materiału czy z plastiku. Wybierając piłki dla psa powinniśmy zwrócić uwagę na jej rozmiar. Rozmiary piłek dla psów są uniwersalne, jednak musimy pamiętać o możliwości zadławienia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa okazuje się zbyt mała. Decydując się na nową piłkę pamiętajmy o ochronie naszych zwierząt. Jest to niezwykle istotne, kiedy jesteśmy właścicielami małych ras psów, jak pudle i yorki, którym dobieramy niestandardowe rozmiary zabawek.

Frisbee dla psa.

Kiedy chcemy pobawić się z pupilem na świeżym powietrzu doskonałym wyborem jest frisbee dla psa. Nie sposób odnaleźć czworonoga, który oprze się w tej zabawie. Frisbee dla psa dużo lepiej używać na otwartym terenie, jak łąka, park czy ogród, gdzie zwierzak może wybiegania się. Jeśli podopieczny potrafi aportować, powinniśmy kupić frisbee dla psa o odpowiedniej wielkości, tak aby zwierzakowi wygodnie można było trzymać frisbee w zębach. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, ponieważ występuje możliwość przypadkowego uderzenia zwierzęcia zabawką podczas zabawy, dlatego mając na celu ustrzeżenie się bolesnych sytuacji kupujmy frisbee mało twardych. Zabawa z frisbee może być ciekawą formą aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że w zdrowym ciele, zdrowy duch!

legowiska dla psów